Przyjęcia

Zorganizuj u nas przyjęcia, spotkania z przyjaciółmi lub imprezy rodzinne. Do Twojej dyspozycji oddajemy sale spotkań, przestrzeń na parterze oraz ogród. Pomożemy Ci ustalić menu i dodatkowe atrakcje, zapewnimy najlepszą obsługę każdego wydarzenia! Imprezy okolicznościowe w Browarze Wiatr to gwarancja udanych spotkań rodzinnych i towarzyskich. Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępne terminy.

imprezy okolicznościowe wesele

Przyjęcia weselne

Przeżyjcie najważniejszy dzień życia w wyjątkowym otoczeniu Browaru Wiatr. Przestronne sale, wielofunkcyjny ogród, wyśmienite menu, a przede wszystkim niepowtarzalny urok tego miejsca sprawią, że dzień Waszego ślubu będzie naprawdę niezapomniany.

imprezy okolicznościowe urodziny

Przyjęcia urodzinowe

Myślisz o organizacji imprezy urodzinowej, która przekroczy najśmielsze oczekiwania Twoich bliskich i znajomych? Wybierz Browar Wiatr z klimatycznymi i stylowymi wnętrzami, doskonałym jedzeniem oraz rzemieślniczym piwem w kilku gatunkach.

imprezy okolicznościowe przyjęcie

Spotkania z przyjaciółmi

Klimatyczne wnętrze, smaczne potrawy z lokalnych składników i tradycyjne piwo rzemieślnicze - Browar Wiatr to wymarzone miejsce na spotkanie z najlepszymi przyjaciółmi. Ciesz się nim, a my zajmiemy się resztą.

imprezy okolicznościowe jubileusz

Jubileusze

Rocznica ślubu czy okrągłe urodziny - każdy jubileusz to chwile warte zapamiętania. Zorganizuj uroczystość w Browarze Wiatr, a na pewno zapamiętasz ją na długo. Także dzięki naszemu piwu i pysznemu jedzeniu. Czego chcieć więcej?

Inne przyjęcia okolicznościowe

Chcesz zorganizować inne przyjęcia okolicznościowe?

Komunie, chrzciny, imieniny, wieczory panieńskie, kawalerskie, konsolacje?

Skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci w tym pomożemy.

Rezerwacja

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji przyjęć okolicznościowej zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefoniczne i mailowo. W ten sposób możecie też Państwo dokonać rezerwacji.