Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu online na allegro. Oferujemy gadżety i zestawy prezentowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

_MG_3920
_MG_3944
_MG_3945

Wybrane produkty

_MG_3924

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy składa się z drewnianej skrzynki i sezonowego piwa zimowego, któremu charakter nadaje imbir, cynamon, goździki oraz kardamon. Słodkie aromaty piwa zawdzięczamy kompozycji złożonej z cząstek kandyzowanego ananasa i papai, skórki pomarańczy, wyciągu z cytryny, pomarańczy i marakui. Smak wzbogacają rodzynki, płatki Krokosza i Róży.

_MG_3920
_MG_3944
czapki z daszkiem

Nosidełko z piwem sezonowym

Zestaw prezentowy składa się z drewnianego nosidełka i sezonowego piwa zimowego (3 butelki 1 litr), któremu charakter nadaje imbir, cynamon, goździki oraz kardamon. Słodkie aromaty piwa zawdzięczamy kompozycji złożonej z cząstek kandyzowanego ananasa i papai, skórki pomarańczy, wyciągu z cytryny, pomarańczy i marakui. Smak wzbogacają rodzynki, płatki Krokosza i Róży.

Zestaw prezentowy z kuflem

Zestaw prezentowy składa się z drewnianej skrzynki i sezonowego piwa zimowego, któremu charakter nadaje imbir, cynamon, goździki oraz kardamon. Słodkie aromaty piwa zawdzięczamy kompozycji złożonej z cząstek kandyzowanego ananasa i papai, skórki pomarańczy, wyciągu z cytryny, pomarańczy i marakui. Smak wzbogacają rodzynki, płatki Krokosza i Róży. Dodatkiem do zestawu jest szklanka do piwa oraz dedykowana dla piwa zimowego herbata oraz czekolada.

Czapka z daszkiem

Czapka  została wykonana z wytrzymałego materiału. Dostępna w różnych kolorach. Z tyłu czapka posiada zapięcie na zatrzask, który umożliwia indywidualne dopasowanie.

Na froncie umieszczono  logo Browaru Wiatr.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.