wianki

Wianki. Najkrótsza noc w roku warta uczczenia!

                                                              Kolejna edycja wspaniałego wydarzenia kulinarnego Wianki 2020 przed nami!

Już 20. czerwca w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa malowniczo położonym nad rzeką Wartą otwarta zostanie brama, która przeniesie Państwa do niezwykłego bajecznego świata wypełnionego magicznym nastrojem, ciepłym światłem, tętniącą życiem muzyką, ale przede wszystkim znakomitym jedzeniem.

Sześciodaniowa kolacja degustacyjna oparta na ziołach i kwiatach w towarzystwie alkoholi degustacyjnych oraz znakomitej muzyki. Pozwólcie przenieść się do magicznego miejsca, gdzie niezwykła atmosfera sprawi, że śmiech oraz radość zagoszczą w Państwa sercach!

Szef Kuchni oraz cały zespół kucharzy restauracji La Regina zaprasza na drugą odsłonę sześciodaniowej, serwowanej kolacji degustacyjnej Wianki 2020. W tym roku tematem przewodnim będą kwiaty i zioła. Zaskakujące połączenia zagwarantują niezwykłe doznania kulinarne.

Na imprezę kulinarną Wianki zaprasza również Partner wydarzenia – Browar Wiatr w Uniejowie, który zapewni Państwu degustacje najlepszego rzemieślniczego piwa. Już teraz zachęcamy do spróbowania piwa Wianki uwarzonego specjalnie na to wydarzenie. Charakterny blond ale został złagodzony miodem spadziowym, a dodatek hibiskusa i werbeny cytrynowej nadał mu niezwykłego smaku i aromatu.

Tego dnia zapewnimy oprawę muzyczną w najlepszym wydaniu. Wyjątkowy głos Natalii Kujawy uświetni ten wieczór i umili Państwu czas spędzony w naszym magicznym hotelu, stanowiąc doskonałe tło dla tego wydarzenia.

Wianki pod gołym niebem to kwintesencja wszystkiego, co najlepsze w Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa. Dajcie się ponieść naszej wyobraźni.

Zapraszamy do zakupu biletów w cenie specjalnej 279,00 zł do końca maja (cena regularna 299,00 zł).

DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH BILETEM WRAZ Z NOCLEGIEM PAKIET w cenie*** 835,00 zł :

  • 1 nocleg w komfortowym pokoju dla dwóch osób w Hotelu Browar Wiatr;
  • Śniadanie w restauracji Browar Wiatr;
  • Sześciodaniowa, serwowana kolacja*;
  • Wieczór umili wyjątkowy głos Natalii Kujawy
  • Możliwość przedłużenia doby do godziny 16:00**

W cenę biletu wliczony jest również:

  • Bufet piw rzemieślniczych Browaru Wiatr
  • Bufet wina domowego oraz Prosecco
  • Bufet napoi zimnych i ciepłych
  • Po kolacji bufet zimnych przekąsek

* Kolacja w Hotelu Uniejów****ecoActive&Spa

**Możliwość przedłużenia doby w zależności od dostępności pokoju.

*** Cena przy rezerwacji pokoju typu standard